امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیآیت‌الله ‌دری‌‌نجف‌آبادی: دولتمردان ‌ظرفیت نقد‌پذیری خود را افزایش دهند

کد مطلب: 52902 | تاریخ ارسال: ۸ بهمن ۱۳۹۳ | چاپ صفحه

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دولتمردان باید نقد‌پذیر بوده و ظرفیت نقد‌پذیری خود را افزایش دهند.

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از خبرگزاری فارس از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی ‌ظهر امروز در جمع اعضای حزب کارگزاران سازندگی استان مرکزی‌ با تاکید بر اینکه نگاه دولتمردان و فعالان سیاسی در احزاب مختلف باید معطوف به توسعه و پیشرفت کشور باشد، بیان داشت: دولتمردان باید همواره خود را در توسعه و پیشرفت کشور مسئول دانسته و در این راستا حرکت کنند.

‌وی افزود: برقراری ارتباط  قوی و افزایش تعاملات با روحانیت و علمای دین اصل بسیار اساسی است که دولتمردان و گروه‌های سیاسی باید به این مهم توجه داشته باشند.

وی خاطر نشان ساخت: برقراری چنین تعاملاتی می‌تواند دولتمردان را در حل مشکلات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی یاری رساند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه همگامی احزاب با سیاست‌ها و اهداف دولت تدبیر و امید منجر به افزایش نشاط اجتماعی در جامعه خواهد شد، اظهار کرد: دولت خود را موظف به برقراری امنیت و آرامش اجتماعی کرده که نقش احزاب مختلف در تحقق این رسالت نقش غیر قابل انکاری است.

دری‌ نجف‌آبادی تاکید کرد: احزاب سیاسی قانون‌مدار بازوان پر توان دولت در رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: دولتمردان باید نقد‌پذیر بوده و ظرفیت نقد‌پذیری خود را افزایش دهند.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی نیز گفت: احزاب مختلف باید با رعایت خطوط قرمز نظام در عرصه‌های سیاسی حضور فعال داشته باشند.

حسین مرعشی اظهار داشت: حضور فعال گروه‌های سیاسی قانون‌مدار در جامعه می‌تواند مانع از شکل‌گیری باندهای ‌مشکل‌ساز برای نظام شود.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین سیاست حزب کارگزاران سازندگی حرکت در راستای تحقق اهداف نظام است و این حزب خود را مکمل سیاست‌ها و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌داند.

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد: اعضای حزب کارگزاران سازندگی به دنبال ایجاد پیوند قوی و تاثیرگذار با دولت هستند و تلاش خود را در راستای ایجاد امنیت و آرامش اجتماعی به کار خواهند بست.

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.