امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیبهره برداری از ۷۳۶ پروژه در استان مرکزی

کد مطلب: 52889 | تاریخ ارسال: ۸ بهمن ۱۳۹۳ | چاپ صفحه

سرپرست استانداری مرکزی از افتتاح و بهره‌برداری از ۷۳۶پروژه همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرهای سراسر استان خبر داد.

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از خبرگزاری فارس از اراک شکرالله حسن‌بیگی ظهر امروز در جلسه تشکیل کمیته دهه مبارک فجر اظهار داشت: در حال حاضر ۲۷ دستگاه در حال آماده‌سازی پروژه‌های افتتاحی هستند که از این تعداد بیشترین پروژه متعلق به بخشداری‌ها و دهیاری‌های استان با ۳۸۳ پروژه و اداره کل جهاد کشاورزی با ۵۹ پروژه است.

وی افزود: از مجموع پروژه‌های قابل بهره‌برداری ۲۳۰ پروژه در شازند، ۹۶ پروژه در اراک، ۹۶ پروژه در خمین، ۲۷ پروژه در فراهان، ۲۷ پروژه در محلات و ۱۳ پروژه در آشتیان به بهره‌برداری می‌رسند.

سرپرست استانداری مرکزی با بیان اینکه برای تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۲۴۷ میلیارد تومان از منابع ملی، استانی و سایر منابع اختصاص داده شده است، بیان داشت: راه‌اندازی این پروژه‌ها بیش از دو هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد خواهد کرد.

به گفته وی با بهره‌برداری از این پروژه‌ها ۱۲۹ هزار خانوار از مزایای آن بهره‌مند خواهند شد.

این مسئول ادامه داد: بخشی از این پروژه‌ها در حوزه مناطق روستایی و بخشی در مناطق شهری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

حسن‌بیگی ادامه داد: بیشترین اعتبارات هزینه شده در این پروژه‌ها متعلق به صندوق مهر امام رضا(ع) با ۸۱ میلیارد تومان، دهیاری‌ها با ۴۷ میلیارد تومان و اداره کل راه و شهرسازی با ۲۲ میلیارد تومان است.

سرپرست استانداری مرکزی افزود: بیشترین اعتبار مربوط به پروژه‌های شهرستان دلیجان با ۵۵ میلیارد تومان، شازند با ۴۳ میلیارد تومان، زرندیه با ۳۰ میلیارد تومان و کم‌ترین اعتبار متعلق به شهرستان‌های فراهان با یک میلیارد تومان، آشتیان با دو میلیارد تومان و محلات با سه میلیارد تومان می‌باشد.

حسن‌بیگی گفت: نواختن زنگ انقلاب در خمین با حضور مشاور فرهنگی رئیس جمهور از برنامه‌های مهم استان در ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی است.

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.