امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیبرگزاری همایش زنان و سبک زندگی ایرانی‌اسلامی در اراک

کد مطلب: 52824 | تاریخ ارسال: ۸ بهمن ۱۳۹۳ | چاپ صفحه

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری مرکزی گفت: در ایام دهه فجر ۲۰۷ فعالیت در حوزه زنان انجام می‌گیرد.

به گزارش مرکزی دیلی، زهرا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزار دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه مرکزی، در خصوص برنامه این دفتر در ایام دهه فجر اظهار کرد: کمیته زنان ستاد دهه فجر در استان تشکیل شده است و براساس جلساتی که برگزار شد طی این ایام ۲۰۷ عنوان برنامه و فعالیت در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۰۷ فعالیت یاد شده در قالب کمیته زنان شهرستان‌های تابعه برگزار می‌شود، افزود: ۷۱ عنوان فعالیت نیز در قالب دستگاه‌های اجرایی در استان اجرا خواهد شد.

فرجی تصریح کرد: این فعالیت‌ها شامل علمی، کارگاه‌های آموزشی، جشنواره‌ها و همایش‌ها، تقدیر از زنان، اطلاع‌رسانی در حوزه زنان، تبلیغات، برگزاری نمایشگاه‌های متنوع در حوزه بانوان و افتتاحیه مراکز مرتبط با حوزه زنان است که پیش‌بینی شده و انجام می‌گیرد.

مدیرکل حوزه زنان استانداری مرکزی از برگزاری همایشی با عنوان زنان و سبک زندگی ایرانی‌اسلامی خبر داد و گفت: این همایش در روز هجدهم بهمن ماه با همکاری کلیه دستگاه‌های عضو کمیته و ستاد دهه فجر استان برگزار می‌شود. علاوه بر آن نیز نمایشگاه منطقه‌ای مشارکت زنان در توسعه پایدار با ۲۵ غرفه از دستاوردهای زنان از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه در اصفهان برگزار می‌شود که بانوان استان نیز در آن حضوری فعال خواهند داشت.

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.