امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیآصفری: دولت آنکارا موضع خود را در قبال دولت سوریه تغییر دهد

کد مطلب: 52641 | تاریخ ارسال: ۸ اسفند ۱۳۹۱ | چاپ صفحه

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تروریست‌های سوری سعی دارند این کشور را تجزیه کنند،گفت: آنکارا تبدیل به پایگاه تروریست‌های سوری برای تصمیم سازی ضد دولت اسد شده است.

به گزارش مرکزی دیلی، محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری نشست معارضین سوریه در ترکیه برای انتخاب نخست وزیر برای دولت خود در شمال این کشور، اظهار داشت: مخالفین با عدم توانایی درساقط کردن دولت قانونی سوریه سعی دارند این کشور را به چند قسمت تقسیم کنند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات تروریست‌های سوری به ضرر مردم این کشور است، تصریح کرد: ملت سوریه باید با اتحاد و یکپارچگی در برابر توطئه‌های غربی- عربی مانع از تجزیه کشور خود خودداری کنند.

وی با بیان اینکه کشورهای همسایه سوریه نیز باید در راستای کمک به سوریه گام های عملی بردارند، ادامه داد: ادامه روند ناآرامی‌ها نه تنها به سود سوریه نخواهد بود، بلکه منطقه را نیز درگیر آتش افروزی در سوریه خواهد کرد.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه آنکارا به پایگاه مخالفین مسلح سوری برای تصمیم گیری ضد دولت اسد تبدیل شده است، افزود: ملت سوریه قطعا اقدامات ترکیه را هرگز نخواهد بخشید و خاطره تلخی از دولت اردوغان در ذهن آنها نقش خواهد بست.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پیش از اینکه زمان از دست برود دولت آنکارا باید موضع خود را در قبال دولت سوریه تغییر دهد، تصریح کرد: تبدیل شدن آنکارا به پایگاه ضد سوری درآینده تبعات ناگواری برای ترکیه به همراه خواهد داشت.

مخالفین دولت سوریه در ۲مارس در آنکارا برای انتخاب نخست وزیر دولت خود در شمال این کشور تشکیل جلسه خواهند داد.

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.