امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیبرگزاری انتخابات سالم از افتخارات نظام اسلامی است

کد مطلب: 51977 | تاریخ ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۱ | چاپ صفحه

مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری مركزی گفت: برگزاری انتخابات سالم و با حضور گسترده مردم از افتخارات نظام اسلامی ایران است.

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از ایرنا، ‘فرهاد اسكندری’ روز دوشنبه در نشست هم اندیشی برگزاری انتخابات سال آینده ریاست جمهوری در فرمانداری آشتیان افزود: انتخاب تعیین سرنوشت كشور توسط ملت و نشان دهنده وجود حاكمیت نظام مردم سالاری دینی در ایران است.

وی اضافه كرد: همه مسوولان باید با برنامه ریزی و انجام فعالیت های موثر زمینه را برای حضور پر شور و حداكثری مردم در انتخابات رییس جمهوری و شورای اسلامی میها كنند.

مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری مركزی عنوان كرد: در این دوره از انتخابات در روستاهای دارای 20 خانوار و 100 نفر جمعیت نیز صندوق های ثابت استقرار خواهند یافت.

وی تعداد شعبه های اخذ رأی در سه منطقه آشتیان، تفرش و فراهان را 194 واحد عنوان كرد وافزود: در این مناطق علاوه بر اخذ رایانه ای آرا، شمارش رای نیز به صورت الكترونیكی خواهد بود.

در این نشست كه فرمانداران شهرستان های آشتیان، تفرش و فراهان حضور داشتند درباره روند برگزاری انتخابات سال آینده به صورت الكترونیكی بحث و تبادل نظر شد.

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.