امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیآغاز به کار هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی

کد مطلب: 51904 | تاریخ ارسال: ۹ بهمن ۱۳۹۱ | چاپ صفحه

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی از آغاز به کار هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در این استان خبر داد.

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از خبرگزاری فارس از اراک، محمدحسن آصفری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست شورای توسعه و برنامه‌ریزی اظهار داشت: هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی با هدف بررسی صلاحیت نامزدهای شوراهای اسلامی فعالیت خود را در این استان آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: به منظور انتخاب اعضای این هیئت هماهنگی‌های لازم با فرمانداران و بخشداران سراسر استان انجام و به زودی احکام اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی این ابلاغ خواهد شد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بر لزوم هماهنگی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری انتخابات سالم تاکید کرد و گفت: مسئولان باید بکوشند با برنامه‌ریزی و آگاه‌سازی زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات آتی را فراهم سازند.

آصفری خاطر نشان ساخت: شوراها از مهم‌ترین ارکان مدیریت شهری است که افراد راه یافته به شورا باید از بین برترین افراد انتخاب شوند.

وی اظهار کرد: با توجه به احتمال کلان‌شهر شدن اراک تغییر تعداد اعضای شورای اسلامی شهر اراک به 15 نفر وجود دارد که با تصویب نهایی کلان‌شهر شدن اراک اعضای شورای اسلامی شهر 15 نفر خواهد بود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در ادامه از تصویب تخصیص صد درصدی مازاد مالیات خزانه به استان برای تسریع امور عمرانی و زیربنایی در دیدار مجمع نمایندگان استان با رئیس جمهور خبر داد.

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.