امروز امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ / Saturday, Jan 20, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیاحتمال برگزاری آزمون استخدام ۸۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان

کد مطلب: 51411 | تاریخ ارسال: ۲۵ دی ۱۳۹۱ | چاپ صفحه

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مرکزی گفت: در صورت تکمیل فرایند اخذ اطلاعات از دستگاه‌های اجرایی و فراهم شدن شرایط لازم، آزمون استخدامی جهت تصدی حدود 800 پست بلاتصدی دستگاه‌های اجرایی استان در اسفندماه برگزار خواهد شد.

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از مرکزی نیوز ؛ سعید آقاصادقی در گفت‌و گو با ایسنا ، با اعلام این خبر افزود: جهت اجرای مصوبه دولت درخصوص سهمیه استخدامی استان مرکزی در حال اخذ اطلاعات از دستگاه‌های اجرایی هستیم.

وی تصریح کرد: براساس مکاتباتی که با دستگاه‌های اجرایی استان در حال انجام است تعداد پست‌های بلاتصدی ادارات و سازمان‌ها، سهم ملی دستگاه‌ها و سهم استان از سهمیه ملی دستگاه‌ها مشخص می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که با انجام هرچه سریعتر اقدامات لازم زمینه برگزاری آزمون استخدامی یاد شده در اسفندماه سال جاری ایجاد شود.

آقاصادقی گفت: براساس طرح مهرآفرین، برای هر استان سهمیه استخدامی مشخصی در نظر گرفته شده است و این سهمیه برای استان مرکزی هزار و ۳۴۳ نفر است که البته تعدادی از این سهمیه که ۵۵۰ نفر است، طی سال جاری مورد استفاده قرار گرفته و این امکان وجود دارد که تا پایان سال حدود ۸۰۰ نفر دیگر هم استخدام ادارات و نهادهای دولتی شوند.

وی اولویت را در جذب سهمیه استانی استخدام‌ها با بومی‌سازی استخدام، مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته و دستگاه‌های اجرایی که ردیف اعتباری استانی دارند عنوان کرد.

معاون استاندار مرکزی در پایان، خاطرنشان کرد: جهت تسریع در این امر و اجرای هرچه سریعتر مصوبه یک تیم کاری در این معاونت در حال انجام اقدامات مربوطه است

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.