امروز امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ / Saturday, Jan 20, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیبرگزاری نمایشگاه الکامپ استان مرکزی / ۲۶ لغایت ۳۰ دی ماه ۱۳۹۱

کد مطلب: 51141 | تاریخ ارسال: ۱۶ دی ۱۳۹۱ | چاپ صفحه

نمایشگاه الکامپ با همکاری استانداری مرکزی ، سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مرکزی ، اداره کل ارتباطات و فن آوری اطلاعات استان و اتحادیه صنف کامپیوتر و ماشین های اداری و اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهر اراک برگذار می شود.

به گزارش مرکزی دیلی و به نقل از خبرنگار سپید نیوز، مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ گفت: این نمایشگاه به منظور ارتقاء سطح جایگاه فن آوری اطلاعات در استان و افزایش اطلاعات علمی تمامی دست اندر کاران در این حرفه برگزار می گردد.

حمید نظم آبادی گفت : در این نمایشگاه توانمندی های استان ائم از زیرساخت های موجود از لحاظ سخت افراری و نرم افزاری ، منابع انسانی و تشکل هایی که در این زمینه جزو توانمندی های این استان محسوب می شو د به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود در این نمایشگاه شرایطی فراهم شده تا بتوانیم سمینار های علمی و کارگاه های آموزشی و تخصصی برگزار نماییم به عنوان مثال مجتمع دیجیتال استان مرکزی در حاشه این نمایشگاه سمینار آی تی و کارگاه های وبلاگ نویسی و شبکه و غیره برگذار می کند.

وی ادامه داد  افراد علاقه مند به این دوره ها می توانند با هماهنگی مجریان مربوطه در این کارگاه ها شرکت نموده و از مزایای آن برخوردار شوند.

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.