امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیگلایه یکی از کارمندان شهرستان آشتیانی از مدیر …

کد مطلب: 48436 | تاریخ ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ | چاپ صفحه

به گزارش مرکزی دیلی ، یکی از کاربران خوب مرکزی دیلی به نام آقای قاسمی ایمیلی درباره برخوردهای ناشایست یکی از ادارات آشتیان با یکی از کارمندانش برای مرکزی دیلی ارسال نموده است. مسئولین محترم می توانند برای پیگیری این مورد شماره تلفن تماس و مشخصات مدیر آن اداره مذکور را برای پیگیری از پایگاه خبری تحلیلی استان مرکزی دریافت نمایند:

سلام . شنیدم در […] آشتیان آقای […] دارند یکی از کارمندانشان را اذیت می کنند . روز 24 مهر وقتی این کارمند از اراک به سمت آشتیان در حرکت بودند ماشیناشن در جاده چپ می کند و بعد از 5 غلت (!) سالم و زنده بدون هیچ خط و خالی با لطف خدا زنده از ماشین بیرون می آیند . آقای […] بعد از اطلاع می گویند : فلانی دارد فیلم بازی می کند . بی خیالش باشید . اما وقتی کاشف به عمل می آید که قضیه جدیست برای اینکه خیالشان راحت شود راهی محل حادثه می شوند تا از نزدیک شاهد ماجرا باشند و از چند و چون حادثه مطلع گردند . پیرو این حادثه نه با کارمند مجروح تماس می گیرند و نه می گویند حالت بچند ؟ جالب این جاست که دوماه پیش وقتی بچه همین کارمند متولد شد ، نامبرده برای انجام کار های آن بچه نیاز به مرخصی داشته و از آقای […] تقاضای انتقالی می کند و ایشان در پاسخ می فرمایند که شما دروغ می گوئید ، اگر راست می گوئید شناسنامه بچه را بیاورید .
آیا ظلم نیست ؟ این زیر پا گذاشتن  عدالت نیست ؟ این بهاء دادن به نسل جوان برای مدیریت آینده کشور است ؟
شما که رسانه ای هستید قضاوت کنید .
جهت تأیید گفته های این جانب می توانید با شماره زیر که شماره کارمند مظلوم است ، تماس حاصل کنید : 0918…

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.