امروز امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, Jan 17, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلی


بهره زودهنگام استان مرکزی از سفرهای انتخاباتی محسن رضایی

بهره زودهنگام استان مرکزی از سفرهای انتخاباتی محسن رضایی

کد مطلب: 47351 | تاریخ ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ | چاپ صفحه

قبل از هرگونه ارائه تحلیل ، ضمن یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری درباره عدم ورود زودهنگام به رقابت های انتخاباتی ( که عموما هم مورد بی مهری عملی قرار می گیرند ) این سوال مهم در اذهان پدید می آید که اینهمه عجله برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و التهابات احتمالی با چه تفکری صورت می گیرد و در اینگونه فعالیت ها چند درصد منافع نظام در نظر گرفته می شوند؟

اختصاصی مرکزی دیلی: شنیده ها از سفر دکتر محسن رضایی ( دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ) به استان مرکزی و دیدارهای سیاسی و انتخاباتی با برخی فعالین در استان حکایت دارد. از پایتخت هم خبر می رسد شنیدها و دیده ها حاکی از برنامه ریزی و سازماندهی ستادهای انتخاباتی رضایی در کشور است که یقینا این سفر یک روز و نیمه هم با نیت سازماندهی و هماهنگی ستادها و همچنین دیدارهای انتخاباتی در استان ها صورت می گیرد. ظاهرا بناست وی در نماز جمعه اراک بعنوان سخنران پیش از خطبه ها حضور یابند که احتمالا انتقاداتی هم نسبت به سیاست های دولت خواهند داشت. البته طی چند ماهه گذشته هم ایشان چندین سفر چراغ خاموش به استان مرکزی داشته اند که کمتر بازخورد رسانه ای پیدا کرده است.

گرچه همچون گذشته افراد با سابقه مثبت و روشن در انقلاب ستادهای استانی رضایی را در استان مدیریت خواهند کرد ولی کمتر انتظار اقبال عمومی نسبت به ایشان وجود دارد. قبل از هرگونه ارائه تحلیل ، ضمن یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری درباره عدم ورود زودهنگام به رقابت های انتخاباتی ( که عموما هم مورد بی مهری عملی قرار می گیرند ) این سوال مهم در اذهان پدید می آید که اینهمه عجله برای حضور در عرصه انتخابات ریاست جمهوری و التهابات احتمالی با چه تفکری صورت می گیرد و در اینگونه فعالیت ها چند درصد منافع نظام در نظر گرفته می شوند؟

ارسال نظر برای این مطلب مسدود شده است.