امروز امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ / Tuesday, Jan 16, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیدرباره ما

چاپ این خبر

برای تو می نویسم…
برای جوانه هایت ، برای قامت نازک خیال ، برای اندیشه هایت ، برای عشق که در سینه تو می روید…
برای تو می نویسم …
برای چشمهای روشنت ، برای جهانی که از نگاه تو می شکفد ، و فردا که بنام تو از افق برمی آید …
برای تومی نویسم …

در دوره فرا مدرن اطلاعات معیار سنجش تواناترین و وداناترین افراد است. ما در پی ارزش گذاری این مقوله نیستیم. اما آنچه هست ما نیز قطره ای هستیم که برای دریا شدن باید خود را با رود اخبار و اطلاعات همراه کنیم. با توجه به انفجار اطلاعاتی که امروزه شاهد آن هستیم یکی دیگر از نگرانی های کاربران، سرگردانی و وقت گذرانی در پایگاه هایی است که در خصوص تولید و انعکاس خبر فعالیت می کنند که پس از صرف هزینه و انرژی به نتیجه دلخواه نمی رسند و ممکن است حجم عظیمی از اطلاعات را به حافظه سپرده باشد که هیچ گونه کاربردی چه در محافل علمی و چه در محافل خصوصی نداشته باشند.

مرکزی دیلی به عنوان نخستين پایگاه خبری تحليلي استان مرکزی که از آغاز اسفند ماه سال 1387 در اختیار مخاطبان قرار گرفته، آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهر اراک، استان مرکزی و ایران و جهان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. این مجموعه رسانه‌ای خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان و رهبرمعظم انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.این مجموعه اما نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاه‌ها، عملکرد مسوولان و احزاب را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

اهداف ما همان اهداف انقلاب اسلامی است.

ما استقلال را می‏ستاییم، برای آزادی ارزش قائلیم و خط قرمز ما اخلاق و مبانی اسلامی است.

ما معتقدیم فضای رسانه ای امروز آکنده از نگاه‌ها‌ی کم عمق و گذرا نسبت به مسايل مختلف است. مرکزی دیلی در رویکرد خود می‏خواهد با ارايه تحلیل‌ها‌ی علمی و عمیق با روح حاکم بر این فضا مبارزه کند.

در این راه قصد داریم اطلاع رسانی را در قریب به اتفاق حوزه‌ها‌ی خبری و تحلیلی (سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و هنری، ورزشي، حوزه و دانشگاه و… ) ادامه دهیم.

امیدواریم بتوانیم با یاری خداوند و عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) گامی موثر در اعتلای ایران اسلامی برداریم.

و اما …

تعدادی از فعالان رسانه ای استان مرکزی، برآن شدند تا با توجه به نبود رسانه های مستقل استانی در فضای اطلاع رسانی استان و نیز رسالتی که بر دوش دارد این پایگاه را راه اندازی نمایند.

اکنون نیز با استاد شهید زنده یاد دکتر علی شریعتی به عنوان یکی از استوره های این مرز کهن، زیر پرچم سه رنگ و با شکوه ایران اسلامی هم قسم می شویم که رسالت قلم را تا آخرین قطره خونمان پاینده نگه داریم و در زمینه اطلاع رسانی شفاف و اصولی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

شاید ذره ای از دین به میهن و آیینمان را ادا کرده باشیم…

همیشه نیز یادمان خواهد بود:
هنوز هم توتم پرستیم . هر کسی توتمی دارد ، از میان اشیاء این عالم ، هر کسی خود را با یکی از آنها خویشاوند می یابد …
و توتم هر کسی ذکر آدم بودن اوست ، یادگار بهشت آدم …
و توتم هر کسی یاد آور آن است که روزی او نیز آدمی بوده است و نشانه آنکه هنوز میتواند بپرستد ، میتواند خود برای دیگری باشد ، میتوالند عشق بورزد …
قلم توتم من است …
به قلم سوگند ، به خون سیاهی که از حلقومش میچکد سوگند ، به رشحه خونی که از زبانش میتراود سوگند ، به ضجه های دردی که از سینه اش بر می آید سوگند…
که توتم مقدسم را نمی فروشم ، نمیکشم ، گوشت و خونش را نمی خورم ، به دست زورش تسلیم نمیکنم ، به کیسه زرش نمی بخشم ، به سر انگشت تزویرش نمی سپارم ، دستم را قلم می کنم و قلمم را از دست نمی گذارم …
اما قلمم را به بیگانه نمی دهم …
بگذار بر قامت بلند و راستین و استوار قلمم ، به صلیبم کشند ، به چهار میخم کوبند ، تا او که استوانه حیاتم بوده است ، صلیب مرگم شود ، شاهد رسالتم گردد ، گواه شهادتم باشد ، تا خدا ببیند که به نامجویی ، بر قلمم بالا نرفته ام ، تا خلق بداند که به کامجویی بر سفره گوشت حرام توتمم ننشسته ام …
قلم زبان خداست ، قلم امانت آدم است ، قلم ودیعه عشق است ، هر کسی را توتمی است ،
و قلم توتم من است .
و قلم توتم ما است .

مزيت‌ها:

1. «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» در استان مرکزی به صورت رسمي و مشخص، هيچ گونه خبر تنش آفرين، حساسيت‌زا و يا با رويكرد منفي منتشر نمي‌كند، بلكه اخبار اميدواركننده با جهت‌گيري مثبت، رسالت اطلاع رساني اين پايگاه است.

2. «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» سرويس‌هاي خاص و مستقل براي اقشار گوناگون ايجاد كرده و همه روزه اخبار، رويدادها و قوانين و مقررات و آخرين تصميمات دولت و مجلس در خصوص اين اقشار (مردم) را با هدف استفاده بهينه، به صورت تخصصي و كاربردي اطلاع رساني و دنبال مي‌كند.

3- اين پايگاه خبري به مقوله اطلاع رساني دقيق و شفاف به عنوان رويكرد اصلي و اساسي به صورت گسترده و فراگير خواهد پرداخت  و با انتشار خبر و تحليل در اين خصوص به مرجع رسانه‌اي مورد رجوع و وثوق مطبوعات تبديل خواهد شد.

حرف آخر:

این پایگاه خبري، تحليلي به هیچ یک از گروههای سیاسی تعلق نداشته و ندارد و به هیچ عنوان تصمیم نداشته و نداریم ابزاری برای تحقق اهداف و غرض ورزی های شخصی در استان باشیم و لیکن با تمام قوا و در راه مصالح نظام اسلامی و مسوولین متعهد با تمامی خائنان به این ملت و آب و خاک مبارزه خواهیم کرد و حنجره ای خواهیم بود برای مردم مظلومی که پناهی ندارند.

برآنیم محکم و استوار با استعانت از خداوند متعال در راه خدمت به هم استانی های ارجمند و ایرانیان عزیز، حق بنویسیم و حق بگوییم و حق را فریاد بزنیم و در این راه حضور گرم تمامی آزادمردان و غیور زنان را به عنوان همکار و صاحبان این رسانه ارج می نهیم و برای تمامی خیر خواهان این ملت از درگاه ایزدی موفقیت و سلامتی و استواری در رسیدن به اهداف آرزو می نماییم.

پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی در ستاد ساماندهي پايگاههاي اينترنتي ايراني وابسته به معاونت امور مطبوعات و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاداسلامي دولت جمهوري اسلامي ايران ثبت شده و نخستين سايت خبري استان مرکزی بوده كه در حال کسب مجوز از اداره کل مطبوعات و خبرگزاریهای داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مي باشد.

منتظرتان هستيم، ای دستها و دلهاتان آفتابی.

موفق باشيد / تحريريه مرکزی دیلی

جهت تماس با مديران پايگاه به صفحه تماس با ما مراجعه كنيد.