امروز امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ / Saturday, Jan 20, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیتوافقات

چاپ این خبر

نكاتي قابل توجه:

1. « مرکزی دیلی » حاصل دغدغه و دلمشغولي ديريني است و آن آرماني جز “رشد” استان مرکزی نيست. اين آرمان “رشد” منبع الهام بخش جمعي پراميد از اهالي فرهنگ و رسانه شد تا دغدغه و دل مشغولي هايشان گردهم آيد و به قدر بضاعت خويش براي نيل به اين مهم ساز و ساماني تدارك بينند و آن را در شمايل رسانه اي مجازي رونمايي كنند.

2. « مرکزی دیلی » تكاپوي خويش را در چارچوب قوانين ايران دنبال مي كند اما نظري جامع و خوانشي مردم مدارانه از قوانين را مي جويد.

4. « مرکزی دیلی » مسايل رشد و موانع تعالي در سراسر استان مرکزی را بعضا هم سنخ و متاثر از يكديگر مي داند و طبعا به اطلاع رساني از تحولات تمامي اين مناطق علاقه منداست.

5. انعکاس دیدگاه‌ها و نظرات مختلف در « مرکزی دیلی » به منزله رد یا تايید آن‌ها نیست.

6. « مرکزی دیلی » خود را به اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری پایبند می‌داند و مبنای فعالیت این سایت بر سه اصل « بیطرفی » ، «دقت » و « انصاف » استوار است.

7. « مرکزی دیلی » حق پاسخگویی را برای کسانی‌ که مورد نقد قرار گرفته‌اند و یا نظری نسبت به مطالب سایت دارند، محفوظ می‌داند.

8. « مرکزی دیلی » از درج پیام‌ها و مطالب اهانت‌آمیز نسبت به دیگران، اقوام، مذاهب و … خودداری می‌کند.

9. « مرکزی دیلی » از ارایه مطالب، خبرها و دیدگاه‌های افراد و گروه‌های مختلف جامعه و همکاری صاحبان اندیشه، اساتید و دانشجویان و فرهیختگان با سایت استقبال می‌کند.

10. « مرکزی دیلی » با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و… ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

11. صداقت و سرعت در ارايه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران پایگاه « مرکزی دیلی » است.

12. « مرکزی دیلی » رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهد کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشود.

13. تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، احتمالا منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

14. « مرکزی دیلی » در عين عدم وابستگي و هواداري از احزاب و گروه هاي فعال يا خاموش دولتي يا غيردولتي، علاقه مند به حمايت از هر تكاپوي سياسي يا فرهنگي، دولتي يا خصوصي، حزبي يا مردمي است كه به رشد و توسعه استان مرکزی و تعميق منطق و عقلانيت در اين استان كمك رساند.

15. همکاران « مرکزی دیلی » پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

16. « مرکزی دیلی ، رسانه شماست ». نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.