امروز امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ / Saturday, Jan 20, 2018 آخرین بروز رسانی آخرین بروز رسانی: ۸ بهمن ۱۳۹۳ [اخبار امروز: 0]
درباره ما تبلیغات در سایت ارتباط با ما فراخوان همکاری خروجی RSS

تبلیغات اینترنتی رایگان در استان مرکزی و اراک

بخش ویژه پایگاه های اینترنتی *** همه تبلیغات

تخفیف ویژه تبلیغات در پربازدیدترین سایت استان مرکزی

شرایط و تعرفه تبلیغات *** مشاهده آگهی ها و نیازمندیها

برای آنها که حرفه ای اخبار را دنبال می کنند

راهنمای استفاده از خبرخوان *** نسخه سریع مرکزی دیلیاهداف

چاپ این خبر

مرکزی دیلی پایگاه خبری تحلیلی استان مرکزی، با هدف یاری به جریان اطلاع رسانی آزاد، راه اندازی شده است.

«پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» بر آن است تا با بهره‌گيري از تمامي استعدادها و توانمندي‌هاي حوزه رسانه‌اي و با حركتي اميدبخش، صادقانه و شفاف و در عين حال حرفه‌اي‌، ارتباط خبري و رسانه‌اي شايسته‌اي با آحاد جامعه برقرار نمايد و با بهره‌گيري از گنجينه عظيم تجربيات انقلاب بزرگ اسلامي در حوزه‌هاي مختلف اجتماعي، فرهنگي، خانوادگي، اقتصادي، سياسي، فكري، عمراني و آموزشي الگوي درست و پويايي از “مثبت انديشي” ارايه نمايد و عرصه‌اي براي ظهور “اميدآفرين” اين پتانسيل‌ها باشد.

در همين راستا اهداف و مرامنامه فعاليت‌ها در «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» پس از تصويب در كميته تصميم اين پايگاه اطلاع ‌رساني  متشكل از  اعضاي تحريريه به قرار ذيل تعيين شده است:

الف) پاسداشت فرهنگ اسلامي و نشر انديشه‌هاي ناب ديني كه باور مخاطبان را تقويت مي‌نمايد، در پيشاني فعاليت‌هاي پايگاه قرار دارد.

ب) مراقبت از اصول انقلاب اسلامي، منافع ملي، مصالح نظام و باورهاي ايماني مردم را از وظايف خود مي‌دانيم.

ج) «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» بازخواني آرمان‌ها و اهداف بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و فرامين رهبر حكيم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا… خامنه‌اي را وظيفه جدي و عملي خود مي‌داند.

د) توجه ويژه به نوآوري، تحول‌گرايي و بيان واقعيت‌هاي جامعه جزو اولويت‌هاي كاري «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» است.

ه) گسترش دانايي، خردورزي و توانايي را عامل مهم پيشرفت و سربلندي و سعادت ايران اسلامي مي‌دانيم.

و) حفظ و حراست از وحدت، انسجام و يكپارچگي ملي وظيفه ماست.

ز) تلاش براي توليد و غني‌سازي مباني نظر در حوزه‌هاي مختلف اجتماعي به منظور تاثيرگذاري و جهت دهي به سياست گذاري‌هاي ملي را وظيفه خود مي‌دانيم.

ح) توجه خاص‌، تقويت و تعميم جايگاه و منزلت اجتماعي مردم‌ از وظايف ماست. «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» تلاش مي‌كند تا ضمن برطرف نمودن نيازهاي اطلاعاتي و تحليلي اين حوزه براي تصميم‌گيران و تصميم سازان با پوشش رخدادها و مسايل خرد و كلان (اما جدي) مربوط به اين حوزه‌ها و در قالب‌هاي متنوع پيوندهاي خانواده بزرگ جامعه را مستحكم مي‌سازد.

ط) «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» مصمم است تا با تبديل شدن به يك رسانه فراگير در حوزه‌هاي اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و ورزشي به عنوان ركن رسانه‌اي تحقق نظام جامع رفاه و تامين اجتماعي عمل نموده و نيازهاي اطلاعاتي و تحليلي جامعه را در حوزه مسايل گوناگون برطرف نمايد.

ي) «پايگاه خبري تحليلي مرکزی دیلی» با اعتقاد به مباني ذكر شده و فضا و وضعيت كنوني كشور بر اين باور است كه جريان سالم اطلاع رساني و آگاه‌سازي جامعه به عنوان يك ضرورت عيني و حتمي خودنمايي مي‌كند، لذا ضمن آن كه از انتشار اخبار “ياس آلود” و “سياه نمايي” خودداري مي‌نمايد، تلاش خواهد كرد تا با انتشار آن بخش از اخباري كه در تصميم‌سازي و شكل‌گيري آزاد افكار عمومي نقش دارند رسالت خود را به عنوان يك پايگاه قوي و حرفه‌اي اطلاع رساني به انجام رساند و به عنوان پيام رساني اميدآفرين بخشي از پيكره نظام مقدس جمهوري اسلامي‌، تلاش معنادار خادمان ملت در سازمان‌ها مجموعه وزارتخانه‌ها و ارگان‌ها را به درستي و كمال در فضاي رسانه‌اي كشور ترجمه كند.